In opdracht van de Universiteit van Wageningen en onder toeziend oog van de ISSD zijn we gevraagd een documentaire te maken over de lokale boeren in Ethiopië, hoe zij succesvol zijn als kleine ondernemers te midden van grote coöperaties.
Het was een prachtreis door Ethiopië waarin Regisseur Lex en Cameraman Kieran kennis hebben gemaakt met de wereld van hybride zaden. De boeren waren ontzettend vriendelijk, behulpzaam en toegewijd, zij zorgden ervoor dat alles er was zodat wij de beste shots en interviews konden maken.
We quoten Lex:
“Het land.. ik kom woorden te kort om de schoonheid van Ethiopië te beschrijven. Wat een magisch land. Ik hoop echt dat we nog eens terug gaan.”
Met de interviews als leidraad en prachtige beelden van Ethiopië is deze film een productie geworden om trots op te zijn. We hopen dat de film het maximale resultaat krijgt wat het verdient.
En doen dat uiteraard aan jou; onze (eventuele) opdrachtgever, maar zeker ook aan diverse goede doelen.
Een van de meest gestelde vragen die we krijgen op het moment dat we een offerte uitbrengen is wat 'renderen' nou precies is. Lees het hier!
We hebben twee ontzettend fanatieke twitteraars op Four Corners Head Quarters. Verse roddels en het laatste nieuws, soms live vanaf de set, delen ze met jou via onze twitter livestream. Volg ook onze stagiaires tijdens hun leerweg bij Four Corners.