Get it on!

28 januari 2009 14:26 – 14:26 | Geplaatst door Four Corners

Waar denk jij nu aan? Grote kans dat het sex is. Wees eerlijk. Je staat ermee op, gaat ermee de file in, gaat ermee naar je werk, denkt eraan als je luncht met je collega’s, tijdens je zakelijke afspraak en wanneer je weer gaat slapen. En laten we wel wezen, het liefste zie je deze gedachten ook verguld in echte actie en dan graag zo vaak mogelijk. Durex wil ook dat jij zo vaak mogelijk sex hebt, maar dan het liefst wel veilig. Dus bedacht Fitzgerald+CO een briljante tv-commercial die geheel inspeelt op jouw gedachten en gevoelens en het ineens legaal maakt om ‘porno’ te kijken. Maar dan wel porno door konijntjes. Van condooms! Inclusief het geluid van schurend rubber ☺. Onder het mom: Get it on! Briljant concept en een briljante uitvoering. Hier krijg je inspiratie van. En zin! Zet wel even het geluid van je computer aan!

Mocht je de commercial al erg leuk vinden, dan moet je de drie behind the scènes clips ook bekijken. Tijdens de opnames ging namelijk niet alles goed en waren er meerdere takes nodig voor het eindresultaat. Het leven van een rubberen pornokonijntje gaat ook niet altijd over rozen:


Behind the scenes 1


Behind the scenes 2


Behind the scenes 3

Ik durf trouwens te wedden dat deze commercial puur voor de Europese markt is gemaakt. Kan me niet voorstellen dat dit in een conservatief land als Amerika door de censuur komt.

Popularity: 4% [?]

Post a Comment